KIM JESTEŚMY


Jesteśmy studiem partnerskim Firmy NOLTE, zespołem projektantów, którzy zaprojektują państwa kuchnie w taki sposób aby nie tylko odpowiadała Państwa gustom, ale również tak aby spełniała wszystkie swoje funkcje. W swojej pracy zajmujemy się nie tylko projektowaniem. Na swoje barki bierzemy również nadzór jak i realizację całego projektu, tak aby to co stworzyliśmy na ekranie komputera w 100% znalazło swoje odzwierciedlenie w wykonanym już projekcie.

Piękna kuchnia i pasująca do niej reszta domu? Czemu nie! Nasi projektanci pomogą Państwu zaprojektować pozostałe pomieszczenia. Przytulna sypialnia, nowoczesny salon czy funkcjonalny gabinet? O tym wszytkim możemy porozmawiać przy pysznej kawie. Zapraszamy na spotka-nie. Wybierz styl kuchni, który najbardziej Ci opowada.

WSTĘPNY PROJEKT I WYCENA


Wszystko zaczyna się od rozmowy. Badamy potrzeby naszych Klientów, przedstawiamy propozycje rozwiązań. Następnie przygotowujemy projekt, który jest zgodny z indywidualnymi potrzebami i spełnia wszystkie wymogi techniczne. Omawianie zastosowanych rozwiązań, analiza różnych wersji trwają dopóki nie zostaną w pełni zaakceptowane przez Klienta.

Projekt mebli kuchennych wykonujemy przed ostatecznym wykończeniem pomieszczenia. Na początku, w celu dokonania rozeznania, wykonujemy tzw. wstępny projekt, gdzie na jego podstawie określamy wstępną wartość kuchni. Przemyślenie każdego szczegółu, analityczne podejście do kwestii ergonomii i piękna oraz próba pogodzenia metrażu z potrzebnym wyposażeniem to nie lada wyzwanie. Planowanie kuchni wykonujemy etapowo, weryfikując przy każdym kroku poprzednie ustalenia, które na etapie planu zawsze można jeszcze sprecyzować lub zmienić.

UMOWA I PROJEKT


Po zaakceptowaniu zaproponowanych przez nas wstępnych rozwiązań i wartości kuchni, projektant mebli kuchennych osobiście dokonuje pomiaru pomieszczenia, wykonuje projekt komputerowy oraz wizualizację. Projekt omawiany jest i modyfikowany do momentu pełnej akceptacji przez Klienta.

Na tym etapie podpisujemy umowę na meble kuchenne, w której określone są już wszystkie materiały, kolor i elementy zabudowy. Wraz z wykonanym projektem Klient otrzymuje zwymiarowane rysunki, na których dokładnie oznaczone są wszystkie instalacje.

WYBÓR AGD


Wybór urządzeń AGD następuje w momencie, gdy już podjęliśmy wszystkie decyzje o rozwiązaniach jakie chcemy zastosować w naszej kuchni.

WYKONANIE I MONTAŻ


Dbając o najwyższą jakość kontrolujemy wszystkie etapy produkcji mebli. Na kilka dni przed wyznaczonym w zamówieniu terminem ustalany jest z Klientem termin dostawy i montażu mebli. Meble wraz ze sprzętem AGD w uzgodnionym dniu przywożone są do Klienta i rozpoczyna się ich montaż, który trwa ok.2-3dni.